Yves Saint LaurentLouis VuittonRaybanMichael KorsMiu MiuBeymenBurberryDolce&GabbanaH&MIntımıssımıVogueChanelPierre CardinMangoMassimo DuttiAlexander McQueen Michael KorsMoschinonet-a-porterPradaRalph LaurenTrendyolZaraRoberto CavalliGiorgio ArmaniVersaceGivenchyHermesHotiçBoynerCalvin KleinStradivariusFred Perry

Bob Trendi

05-12-2015

Gigi Hadid’i Amerika Müzik Ödülleri gecesinde kırmızı halıda görünce şoka girdik. Üstelik sebebi seksi kıyafet seçimi değil, saçları! Gigi denince akla gelen uzun dalgalı saçları gitmiş, yerini ona kadınsı bir hava katan, son zamanların en beğenilen trendi bob kesim saçlara bırakmış.

 

Biz şaşkınlık içinde Gigi’nin yeni saçına alışmaya çalışırken, müzik ödüllerinin gecesinde verdiği röportajda Gigi; “Yarın tekrar bi kontrol edin, bakalım kestirmiş miyim.” dedi ve herkesin kafasını karıştırdı. Bu cümleyi duyana kadar hiç sorgulamadığımız saç modeline, farklı bir gözle bakınca, bir şeyler anlar gibi olduk.Kulaklarının oradaki saçlara yoğunlaşırsanız, orada saçların kulağın arkasına tarandığını göreceksiniz. Dikkatli bakınca ise saç uçlarının dokusunun ve renginin kendi saçından farklı olduğunu farkedeceksiniz. Muhtemelen, alt taraftaki saçlar Gigi’nin kendi saçı değil. İşin sırrı işte burada, saçın çoğunluğunun saklandığı yer kulak arkası ve ense kısmı. Bu sırrı saklamak için de Gigi’nin öndeki saçlarına çene hizasında kat verilmiş.Bize neler döndüğünü açıklayacak tek kişi, Gigi’nin saç stilisti Bryce Scarlett’in dediğine göre saçı kesmemiş. Yani Gigi’nin dalgalı saçları hala yerinde. Birkaç hile ve kısmi peruk ile bu görünümü elde etmişler. Çok da yakışmış. Bravo Gigi, bizi kandırdın!

Canan YOLAÇ

ARCHIVE

    YOU MAY ALSO LIKE