Yves Saint LaurentLouis VuittonRaybanMichael KorsMiu MiuBeymenBurberryDolce&GabbanaH&MIntımıssımıVogueChanelPierre CardinMangoMassimo DuttiAlexander McQueen Michael KorsMoschinonet-a-porterPradaRalph LaurenTrendyolZaraRoberto CavalliGiorgio ArmaniVersaceGivenchyHermesHotiçBoynerCalvin KleinStradivariusFred Perry

Kate Upton`ın Saç Stili

23-01-2015


Seksi modelin topuzunu bu ipuçlarıyla siz de uygulayabilirsiniz

Sa bir topuza krepelerle hava katmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Kate Upton`ın The Other Woman filminin Los Angeles galası için seçtiği model size göre olabilir.

Dolce & Gabbana tasarımı elbisesini tamamlamak için hem kabarık saç önü hem de ense topuzu trendini bir araya getirerek kullananan Upton`ın saç tasarımcısıPeter Butler saçlara fön çekerek başlamış. Üç parçaya ayırdığı saçlara volüm veren köpük uyguladıktan sonra, birini başının üzerine ayırıp diğer ikisini de başın iki yanına ayırmış. Saça yine volüm veren sprey uygulayıp uçlarına iri maşayla saça hareket vermiş. 

Saçın ön kısmında ayırdığı saça krepe ile hacim veren Butler, topuzu yapmadan önce ince bir saç maşası kullanmış, ardından saçı atkuyruğu olarak toplamış. Bu sayede saçın sabit olmasını sağlamış ve topladığı saçı burgu yaparak topuza dönüştürmüş. Topuzu firketelerle tutturduktan sonra kalıcı spreyle sabitlemiş. 

Canan YOLAÇ

ARCHIVE

    YOU MAY ALSO LIKE