Yves Saint LaurentLouis VuittonRaybanMichael KorsMiu MiuBeymenBurberryDolce&GabbanaH&MIntımıssımıVogueChanelPierre CardinMangoMassimo DuttiAlexander McQueen Michael KorsMoschinonet-a-porterPradaRalph LaurenTrendyolZaraRoberto CavalliGiorgio ArmaniVersaceGivenchyHermesHotiçBoynerCalvin KleinStradivariusFred Perry

Rihanna’dan Fr8me

05-12-2015


Müzik, moda, sinema derken Rihanna resmi olarak iş kadınlığına soyundu. Uzun zamandır güzellik sektörüne girmesini beklediğimiz şarkıcı’dan Fenty Beauty markasını beklerken o Fr8me ile Hollywood’un en güçlüsü olmaya aday yeni bir ajans kurduğu duyurdu. Bu ajans en iyi makyözleri, maniküristleri, kuaförleri ve stilistleri bir araya getirmeyi planlıyor. Ajansın kurucusu Rihanna olunca “en iyi”lere ulaşması hiç zor olmayacak. Dolayısıyla bundan sonra kırmızı halıda Rihanna sadece stiliyle değil baştan aşağı değiştirdiği kadınlarla da imzasını belli edecek.

   

Menajer Benoit Demouy ile ortak olan Rihanna sadece hali hazırda ünlü isimleri değil, sosyal medyanın gücünden faydalanarak gizli kalmış makyaj sanatçılarını da keşfetmeyi planlıyor. Gözümüzü açıp kapatana kadar stilini değiştiren Rihanna’nın iş hayatına bu kadar hızlı girmesine hiç şaşırmadık. Bakalım Fenty Beauty ne zaman ortaya çıkacak? Güzellik ve stil ajansı kurduysa kendi güzellik ürünlerini de kullanmak isteyecek sonuçta, değil mi?

Canan YOLAÇ

ARCHIVE

    YOU MAY ALSO LIKE