Yves Saint LaurentLouis VuittonRaybanMichael KorsMiu MiuBeymenBurberryDolce&GabbanaH&MIntımıssımıVogueChanelPierre CardinMangoMassimo DuttiAlexander McQueen Michael KorsMoschinonet-a-porterPradaRalph LaurenTrendyolZaraRoberto CavalliGiorgio ArmaniVersaceGivenchyHermesHotiçBoynerCalvin KleinStradivariusFred Perry

MOSCHINO İMZALI ÖZEL KOLEKSİYON

08-04-2015Moda devi Moschino, Coca-Cola Light için üç farklı ambalaj tasarladı.

Moschino Moda Evi imzalı Coca-Cola Light ambalajları, Türkiye’nin en prestijli moda etkinliği olan ve Coca-Cola Light’ın da sponsoru olduğu, Tophane Antrepo’da gerçekleştirilen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar 2015 süresince, meraklılarıyla buluşuyor.
Türkiye’de ilk kez Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar 2015’te tanıtılan koleksiyon için Coca-Cola Light, etkinliğin kapanış gününde moda dünyasının ünlü isimleriyle özel bir davet düzenleyecek.
21 Mart Cumartesi günü, moda basının önde gelen isimlerinden Ferhan İstanbullu’nun moderatörlüğünde, sektörün farklı kollarındaki önemli isimleri ağırlayacak. Ece Sükan, Elif Cığızoğlu, Koray Birand ve Onur Dağ’ın katılımıyla gerçekleşecek olan sohbetin ardından, Emel Kurhan’ın DJ kabinine geçeceği happy hour ise, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar 2015’in kapanış etkinliklerinden biri olacak.
Sınırlı sayıda üretilen ambalajlar, Moschino Moda Evi’nin benzersiz, şık ve kişiye özel tarzı ile yorumlandı. Doğadan ilham alınan inek Deseni (Cow Print), Göz Tablosu (Eye Chart) ve Kalpler (Hearts) temasıyla yaratılan üç farklı tasarımdan oluşuyor.

Canan YOLAÇ

ARCHIVE

    YOU MAY ALSO LIKE