Yves Saint LaurentLouis VuittonRaybanMichael KorsMiu MiuBeymenBurberryDolce&GabbanaH&MIntımıssımıVogueChanelPierre CardinMangoMassimo DuttiAlexander McQueen Michael KorsMoschinonet-a-porterPradaRalph LaurenTrendyolZaraRoberto CavalliGiorgio ArmaniVersaceGivenchyHermesHotiçBoynerCalvin KleinStradivariusFred Perry

Erkek Moda Haftası!

05-03-2015

İlkbahar-yaz 2015 Erkek Moda Haftası başladı. Koleksiyonlarını sergileyen markaların bazı tasarımlarında bu sezon ‘keşke’ dediğimiz çok şey var. Keşkenin devamınıysa ‘bizim olsa’ şeklinde tamamlayabiliriz.

Son yıllarda erkeklerin de en az kadınlar kadar renkli giyinmeye başladığı; kadınlarınsa erkeksi, oversize modellere yöneldiği düşünülürse beğendiğimiz modellerin bizim dolabımıza da girebilme ihtimali yüksek. Şimdi gelelim, daha çok renk skalasını baz alarak belirlediğimiz favorilerimize:


Lee Roach
Kırmızıların hakim olduğu koleksiyonda bu renk, ona en yakışan renklerden siyahla birleşiyor. ‘Yaz için daha canlı renkler olabilirdi.’ diyorsanız, biz erkekler için canlı renklerin bu oranda kullanılmasından memnunuz. 


Christopher Raeburn – Top Man
Kırmızı siyahtan memnun olmayanlar buraya! Turuncu bu yaz erkeklerde en çok göreceğimiz renkler arasında. Christopher Raeburn gibi tüm tasarımlarına taşıyan ya da Top Man gibi detaylarda kullanan markalar arasında sizin favoriniz hangisi? 


DKNY – Margaret Howell
Ve beyaz! Erkekte ya da kadında; yazın olmazsa olmaz rengi beyaz bugüne kadar sergilenen koleksiyonlar arasından sıyrılanlardan. DKNY bazında baktığımızda zaten Ralph Lauren kadar bağlı olduğu bu rengi kullanmasına çok şaşırmadığımızı söyleyebiliriz. Takdir ettiğimiz noktaysa tasarımcının birçok kişinin kaçındığı siyah-lacivert ikilisini birlikte kullanması.


 

Canan YOLAÇ

ARCHIVE

    YOU MAY ALSO LIKE