Yves Saint LaurentLouis VuittonRaybanMichael KorsMiu MiuBeymenBurberryDolce&GabbanaH&MIntımıssımıVogueChanelPierre CardinMangoMassimo DuttiAlexander McQueen Michael KorsMoschinonet-a-porterPradaRalph LaurenTrendyolZaraRoberto CavalliGiorgio ArmaniVersaceGivenchyHermesHotiçBoynerCalvin KleinStradivariusFred Perry

Abartılı Aksesuarları Kullanmanın 5 Yolu

09-02-2015

Aksesuarları doğru kullanmak bir yemeğin kıvamını tutturmak gibidir…

Yemek yaparken nasıl birbirine yakışan malzemeleri harmanlıyorsanız, aksesuarlarınızı takarken de hangi modelleri kullandığınıza dikkat etmeniz gerekir.

İşinizi kolaylaştıracak birkaç püf noktası;

Aksesuar seçmek konusunda kendinize güvenmiyor musunuz? Birkaç parçayı birleştirmek yerine tek başına öne çıkacak bir kolye tercih edebilirsiniz.


Altın ve gümüş aksesuarlarınızı ayrı ayrı kullanmak yerine karıştırmayı deneyin. Seçtiğiniz modellerin aynı tarzı yansıtmasına dikkat edin.


Çantanız ile uyum sağlayacak aksesuarlar seçin. Konrast renkleri bir arada kullanmayı sevmiyorsanız aynı tonlara yönelebilirsiniz. Her kıyafetinize uyum sağlayabilecek nude aksesuarların abartılı modellerini seçin.


Hem bileklik hem de yüzük takmayı planlıyorsanız kıyafetinizin ön planda olmamasına dikkat edin. Aksi takdirde boğucu bir görünüme bürünebilirsiniz.


Renk paletini keşfe çıkın. Daha önce bir arada kullanmayı düşünmediğiniz renkleri karıştırın. İpli bilekliklerden vazgeçemiyorsanız kıyafetinize ışıltı katacak taşlı modelleri seçebilirsiniz.
 

Canan YOLAÇ

ARCHIVE

    YOU MAY ALSO LIKE