Yves Saint LaurentLouis VuittonRaybanMichael KorsMiu MiuBeymenBurberryDolce&GabbanaH&MIntımıssımıVogueChanelPierre CardinMangoMassimo DuttiAlexander McQueen Michael KorsMoschinonet-a-porterPradaRalph LaurenTrendyolZaraRoberto CavalliGiorgio ArmaniVersaceGivenchyHermesHotiçBoynerCalvin KleinStradivariusFred Perry

Karl Lagerfeld’dan Aşk Hikayesi

11-12-2014

Karl Lagerfeld’in gözünden bir aşk hikayesi.. Geçtiğimiz gün Salzburg’da gerçekleşen Chanel Métiers d’Artkoleksiyonunun uzun zamandır oyuncuların sosyal medya hesaplarından reklamı yapılan filmi koleksiyon tanıtımından bir gün önce yayınlandı.  Duru güzelliği ile olduğu kadar, onu herkesten farklı kılan enerjisi ile de dikkat çeken, yılın en iyi mankeni seçilen Cara Delevingne ve son yıllarda tüm dünyada yükselişini giderek artıran müzisyen Pharrell Williams‘ın başrollerinde olduğu kısa film sizi de etkisi altına alacak. İşte Reincarnation!Karl Lagerfeld’in gözünden bir aşk hikayesi.. Geçtiğimiz gün Salzburg’da gerçekleşen Chanel Métiers d’Artkoleksiyonunun uzun zamandır oyuncuların sosyal medya hesaplarından reklamı yapılan filmi koleksiyon tanıtımından bir gün önce yayınlandı.  Duru güzelliği ile olduğu kadar, onu herkesten farklı kılan enerjisi ile de dikkat çeken, yılın en iyi mankeni seçilen Cara Delevingne ve son yıllarda tüm dünyada yükselişini giderek artıran müzisyen Pharrell Williams‘ın başrollerinde olduğu kısa film sizi de etkisi altına alacak. İşte Reincarnation!

http://www.youtube.com/watch?v=wO4-TV6Zckc

Chanel Métiers d’Art Defilesinin gerçekleştiği salonda çekilen video sizi etkisine almışken hemen defileden birkaç görüntüye yer vererek Chanel ruhunu yaşamaya devam edelim.


 


 

Canan YOLAÇ

ARCHIVE

    YOU MAY ALSO LIKE