Yves Saint LaurentLouis VuittonRaybanMichael KorsMiu MiuBeymenBurberryDolce&GabbanaH&MIntımıssımıVogueChanelPierre CardinMangoMassimo DuttiAlexander McQueen Michael KorsMoschinonet-a-porterPradaRalph LaurenTrendyolZaraRoberto CavalliGiorgio ArmaniVersaceGivenchyHermesHotiçBoynerCalvin KleinStradivariusFred Perry

BEYONCE’DEN 4 BAHAR KOMBİNİ FİKRİ

08-04-2015

Ne giyeceğimize karar veremediğimiz şu günlerde, Beyonce’nin geçtiğimiz günlerde giydiği bu 4 kombin size ilham verebilir.

Gökkuşağı elbise

Beyonce’nin gökkuşağı elbisesi baharı yansıtan cinsten. Siz de sadece dış giyim ürünlerinizde değil, aksesuarlarınızda da bu trendi uygulayabilirsiniz.

Cesur Blazer

Sezonun gereklerinden floral rutini blazer ceketinize taşıyın. En önemli diğer parçalar ise tabii ki kalem etek ve cüretkar bir ruj.


 

Eğlenceli ceketler

Bahar gelmiş olabilir ancak bazı günler halen “çok soğuk”. Bu yüzden eğlenceli ceketler bahar için harika seçim. Beyonce, Chanel mini eteğiyle baharı yansıtırken, balıkçı yaka bluzuyla görünümünü sıcak tutmuş.

 

Fedora şapka

Bahar için bir başka modüler giyim örneği. Motosiklet ceketi, spor bir etek ve kafes ayakkabılar. Modern etki içinse çözüm, fedora şapka.

 

Canan YOLAÇ

ARCHIVE

    YOU MAY ALSO LIKE